Rama fton Bamir Topin në koalicion: Kemi hapësirë edhe për FRD-në, të rrisim spektrin e ideve

TIRANË – Kryeministri Rama i ka bërë ftesë publikisht, kryetarit të FRD-së, Bamit Topit, që t’i bashkohet koalicionit të majtë në zgjedhjet vendore. Pasi ka përfunduar konsultat me depu... Read more...

Mediu kundër Bashës: Të na thotë nëse po bën pazare për Durrësin, mund të dalim vetëm në zgjedhje

TIRANË- Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu shprehet se kjo forcë politike mund të dalë e vetme në zgjedhje nëse PD-­ja nuk ia lë asaj bashkinë e Durrësit. Sipas Mediut, kandidati ... Read more...

Vlorë, rruga e amortizuar në zonën industriale, dhjetëra biznese rrezikojnë të mbyllen

NGA ENRIK MEHMETI* VLORË- Mungesa e investimeve në rrugën e zonës industriale në qytetin e Vlorës ose siç është e njohur ndryshe si “Rruga e Ushqimores, rrezikon të mbyllë me dhjetëra bi... Read more...

Magda Gomes, pothuajse me mbathje në Milano

Veshur vetëm me një këmishë të bardhë dhe me çizme, Magda Gomez duket pothuajse me mbathje, teksa shëtit nëpër rrugët më shick të Milanos, duke treguar këmbët e gjata të nxira dhe një... Read more...

Rama fton Bamir Topin në koalicion: Kemi hapësirë edhe për FRD-në, të rrisim spektrin e ideve

Rama fton Bamir Topin në koalicion: Kemi hapësirë edhe për FRD-në, të rrisim spektrin e ideve

30/03/2015, 0 comments
Mediu kundër Bashës: Të na thotë nëse po bën pazare për Durrësin, mund të dalim vetëm në zgjedhje

Mediu kundër Bashës: Të na thotë nëse po bën pazare për Durrësin, mund të dalim vetëm në zgjedhje

30/03/2015, 0 comments
Vlorë, rruga e amortizuar në zonën industriale, dhjetëra biznese rrezikojnë të mbyllen

Vlorë, rruga e amortizuar në zonën industriale, dhjetëra biznese rrezikojnë të mbyllen

30/03/2015, 0 comments
Magda Gomes, pothuajse me mbathje në Milano

Magda Gomes, pothuajse me mbathje në Milano

30/03/2015, 0 comments

Latest News